• Kim jesteśmy?

Klub zakupowy Gillette Shave Masters jest zarządzany przez grupę Navo Orbico Sp.z o.o – największego,oficjalnego dystrybutora Procter & Gamble w Polsce. Dzięki temu gwarantujemy,że produkty Gillette w ofercie Gillette Shave Masters są oryginalne i pochodzą bezpośrednio od producenta.

 
 • Jak to działa?

Wybierasz maszynkę zgodną z Twoimi preferencjami. Decydujesz jak często chcesz otrzymywać wkłady. Płacisz i cieszysz się komfortowym goleniem zawsze wtedy,kiedy chcesz. Bez kolejek,bez zacinania,bez podrażnień. Oryginalne ostrza Gillette w Twojej łazience zawsze na czas. 

 
 • Co otrzymam w przesyłce?

Pierwsza paczka to zestaw startowy. Aby zapewnić Ci komfort golenia,gratis otrzymasz rączkę kompatybilną z wybranymi wkładami. W każdej kolejnej paczce otrzymasz 4 wybrane przez siebie wkłady.

 
 • Skąd mam wiedzieć,że otrzymuję oryginalny produkt?

Produkty Gillette oferowane w Gillette Shave Masters pochodzą tylko od oficjalnego dystrybutora Gillette w Polsce.

 
 • Czy mogę zrezygnować z subskrypcji?

Oczywiście. Wystarczy napisać maila na adres info@gilletteshavemasters.pl z prośbą o dezaktywację konta. I gotowe!

  


Jak mogę zapłacić za swoją subskrypcję?

Płatności za zamówienie możesz dokonać na dwa sposoby. Pierwszy -płacąc każdorazowo przelewem poprzez system PayU. Przed kolejną dostawą otrzymasz od Gillette Shave Masters maila z prośbą o kolejną płatność wraz z linkiem prowadzącym do płatności.

Drugą metodą płatności jest przelew automatyczny,inaczej nazywany cyklicznym. Dzięki bezpiecznym płatnościom PayU,możesz podać dane swojej karty (kredytowej lub debetowej),a należność za wkłady będzie automatycznie pobierana z Twojego konta. Po udanej transakcji będziesz otrzymywał maila z potwierdzeniem wysłania zamówienia.

 • Czy płacę za przesyłkę?

Nie. Gillette Shave Masters pokrywa koszty za Ciebie.

 
 • Jak mogę odebrać swoje wkłady?

Pierwsza przesyłka zostanie dostarczona do rąk własnych. Każda kolejna będzie na Ciebie czekać w skrzynce pocztowej.

 
 • Co się stanie w przypadku podwyżek cen?

Niezależnie od podwyżek cen na rynku,gwarantujemy,że przez rok subskrypcji cena na wybrane przez Ciebie wkłady nie zmieni się. 

 
 • Czym różni się subskrypcja w klubie Gillette Shave Masters od zakupu w innych sklepach? Jakie otrzymuję korzyści? 

W tradycyjnych sklepach to TY musisz pamiętać,aby co miesiąc kupować nowe ostrza. W Gillette Shave Masters to MY pamiętamy za Ciebie!

Wystarczy,że dołączysz do elitarnego klubu zakupowego Gillette Shave Masters,wybierzesz interesujący Cię zestaw oraz częstotliwość dostaw,a my zadbamy,abyś najlepszy sprzęt do golenia miał zawsze pod ręką. Ponadto,nie musisz przejmować się podwyżkami cen – przez cały rok trwania subskrypcji gwarantujemy Ci niezmienność ceny! 

   
 • Kiedy wyślecie Moją paczkę?

Wszystkie zamówienia staramy się realizować jak najszybciej. W przypadku pakietu startowego czas realizacji wynosi 1-2 dni roboczych. Kolejne zestawy wysyłamy w zależności od wybranego przez Ciebie sposobu płatności:

 1. W przypadku płatności jednorazowej- zgodnie z wybraną częstotliwością wysyłki (co 1,2 lub 3 miesiące).

 2. W przypadku płatności każdorazowej- w terminie 1-2 dni roboczych od momentu zaksięgowania Twojej wpłaty. 

 
 • Czy mogę zwrócić produkt?

Oczywiście. Szczegółowe zasady zwrotów i reklamacji znajdują się na stronie http://gilletteshavemasters.pl/zwroty-i-reklamacje

 
 • Dostałem uszkodzony produkt. Co teraz?

Zgodnie z obowiązującym prawem masz prawo do złożenia reklamacji. Aby dowiedzieć się więcej zapraszamy na stronę http://gilletteshavemasters.pl/zwroty-i-reklamacje

 
 • Jakie żyletki Gillette będą pasowały do mojej maszynki?

Aby Twoje golenie poszło jak najgładziej,proponujemy skorzystać z wkładów,które zostały zaprojektowane pod Twoją maszynkę.

 • Rączka Fusion Proglide z Flexball Technology – wszystkie ostrza Fusion ProGlide oraz wszystkie ostrza Fusion.
 • Rączka Fusion – wszystkie ostrza Fusion ProGlide i Fusion.
 • Rączka Mach3 – wszystkie ostrza Mach3.
 
 • Jak mogę skontaktować się z Działem Obsługi Klienta?

Jeśli masz pytanie odnośnie maszynek Gillette,zadzwoń pod numer 0 801 25 99 25.

 
 • Która maszynka Gillette jest najlepsza do golenia i stylizacji brody?

Wszystkie maszynki Gillette są do tego dobre,lecz używanie bardziej zaawansowanych modeli znacznie ułatwi Ci cały proces stylizacji. Wieloostrzowe produkty,takie jak Gillette Fusion ProGlide Power z technologią FlexBall™ posiadają ostrza umieszczone bliżej siebie,co pozwala zredukować tarcie,a to przekłada się na większy komfort i mniejsze podrażnienia.

Jeśli zależy Ci na zadbaniu nawet o najmniejsze detale,wypróbuj Gillette Proglide Styler.

 
 • Na jak długo wystarczają ostrza Gillette?

To na jak długo wystarcza wymienny wkład Gillette zależy od wielu zmiennych takich jak grubość i twardość zarostu,wrażliwość skóry oraz przygotowanie brody. Wkład należy wymienić w momencie,gdy zaczniesz odczuwać dyskomfort przy goleniu.

 
 • Czy maszynki i żyletki Gillette podlegają recyklingowi?

Na obecną chwilę nasze ostrza i maszynki nie podlegają recyclingowi.

 
 • Jak najlepiej uniknąć podrażnień skóry przy goleniu?

Jeśli nie zadbasz o odpowiednie nawilżenie swojej skóry przed goleniem lub jeśli ostrze maszynki będzie zużyte,możesz podrażnić swoją twarz. Pamiętaj więc,aby przed użyciem maszynki dobrze nawilżyć swój zarost ciepłą wodą. Wymień również ostrze,jeśli zaczniesz mieć wrażenie,że straciło ono swoją ostrość albo zaczniesz czuć dyskomfort w trakcie używania.

 
 • Jaka jest różnica pomiędzy maszynką jednorazową a wielorazową?

Kiedy ostrze jednorazówki się zużyje,musisz wyrzucić całą maszynkę. Inaczej jest z tą wielokrotnego użytku,w której wystarczy zmienić wkład. Gillette ProGlide i Gillette Fusion mają bardziej zaawansowane i ergonomiczne ostrza niż maszynki jednorazowe. 

 
 • Czy golenie sprawi,że moje włosy odrosną i będą grubsze?

Naukowcy z Gillette przeprowadzili szeroko zakrojone badania na ten temat. Testy wykazały,że golenie włosów nie ma wpływu na ich szybkość rośnięcia,kolor czy teksturę. Jednak ma wpływ na końcówki odrastających włosów,co przekłada się na to,pod jakim kątem będą one rosły przez pewien czas.

 
 • Co to jest technologia Gillette Flexball?

Gillette Fusion Proglide z technologią Flexball zapewnia widocznie gładką skórę już po jednym pociągnięciu,także w trudno dostępnych miejscach. Swoją skuteczność zawdzięcza połączeniu najlepszych ostrzy Gillette – Fusion Proglide – z rączką w innowacyjnej technologii Flexball,która pozwala maszynce obracać się w różnych kierunkach,utrzymując ją w maksymalnym kontakcie ze skórą,dzięki czemu usuwa praktycznie każdy włosek.

 
 • Czym różni się maszynka Gillette Mach3 od maszynek jednorazowych?

Gillette Mach3 zapewnia uczucie lepszego golenia niż nową jednorazówką,nawet po 10 użyciach.* Pasek nawilżający gładko przesuwa się po skórze,chroniąc ją przed podrażnieniami i zmienia kolor na biały,kiedy golenie przestaje być optymalne. Ostrza,osadzone na sprężynującej podstawie,poruszają się,by utrzymać maksymalny kontakt ze skórą,a ruchoma główka dopasowuje się do kształtu twarzy,aby zwiększyć komfort golenia*.

*w porównaniu z maszynką jednorazową Blue II Plus